Ilk Can Dostumuz

Yarin yeni yavru katilicak ailemize ve bu yavru'nun bakimlari asilari ne siklikla yapiliyo hangi asilari mecburi ve fiyatlari nedir biri bana yardimci olabilirmi

16 CEVAP

deniz_berkan

hayır tabikide bu dogru birşey değil hayvana eziyet olur büyüdükçe enerjisinia atması lazım bekçi köpeği sonucta ayrıca..

ciremcakir

2 adet karma ve 1 kuduz aşisı yapılması yeterli dedi bize veterinerimiz. Karma asının fiyatı 40 kuduz aşısı ise 30 tl idi 2017de simdi fiyatlar değisti. 3 ayda bir ise iç dış parazit bunlarda 50 lirayı geçmez. Tabi yaşadığınız şehire ve veterinerlere göre farklılık gösterebilir.

Cok tesekur ederim sagolun bilgi verdiginiz icin

Ciremcakir merhaba lösemi de gerekli sizinki sokaktan gelmiş genellikle sadece ev ortamında olan hiç sokağa çıkmayan kedilere lösemi zorunludur

deniz_berkan

aşıların dışında size önerim olabilir ;
dr.clauders ürünlerinde skin & hair ürünleri suya damlatılan ve tablet şeklinde olanlardan kullanın . tüylerinin dökülmesini önler bununla birlikte gimcat multivitamin macun verin günlük olarak . baya işe yarıyor tüy dökümü ve saglıgı acısından .

Kangal evde bakılmaz enerjisini atamaz küçük veya orta ırklar tercih edebilirsiniz

Kangal yavrusu bakcaz evin icinde biraz sacma gibi ama sizce dogru kararmi

2 yasinda oglumuz var en sagdik dost olarak sahibine hic zarari dokunmayan bu var dediler yqni napim bende bilmiyorum bana bi akil verirmisiniz

Evde kullanmadigimiz 1 odamiz var orayi onun yuvasi yapmayi dusunuyoduk buyuyuncede bahcemize veya yine bizle ayni yerde kalmasini dusunuyoduk ama yanlismi olur sizce

deniz_berkan

bahçe varsa sıkıntı olmaz onun için daha iyi olur ama evde olmaz . ( büyüyünce )

ciremcakir

@friendship_forcats kedim hiç sokakta bulunmadı evde doğum yapmış bir kediden sahiplendim. Veterinerim lösemi aşısıyla ilgili bir şey söylemedi ama kedime lösemi aşısı yaptırmayı düşünmüyorum. Sevgiler.

Peki bu kangali ewde buyuten olmuyomu hic acaba ?

Neyin peşindesiniz anlamadım kocaman hayvanı eve alıp eziyet etmek mi?!

Ciremcakir
Tarihiniz çok tehlikeli

Yaptığınız*