Kısır Kedim İçin Mama Tercihi

PofudukLeo

Arkadaşlar Merhaba , oğlum 9 aylık ve 3 hafta önce kısırlaştırma operasyonu oldu. Operasyon sonrasında mevcut maması ile devam ettik. Yediği mama miktarında ya da kilosunda herhangi bir değişiklik olmadı. Şu an 3,900 kg. Halen yavru olduğu için bir süre daha normal maması ile devam etmeyi düşündüm ancak çok emin olamıyorum. Siz süreci ne şekilde ilerlettiniz? Deneyim ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Palyaco

Kilosu fena deyil dikkat ederek kilosuna kisir mamaya gecin marka olarak ise kito karkas çiftliği mamasi tavsiye ederim çok iyi mama taneside yavru kediler icin ufak kuzulu kisirlastirilmis kediler daha hassas olur oyuzden kuzulu mamalar daha iyi sindirimi sahiptir

Kesinlikle aman biraz kilo alsın diye normal mama verme hatasına düşmeyin biz yaptık idrar yolu enfeksiyonu böbrek taşı oldu... Kısır kediler hassas oluyor mutlaka kısır kedi maması verin, nd, sanabelle, virbac, brit care öneririm