2 Kedi Beslenmesi

Merhabalar evimizde 2 aylık ve 4 aylık yavru kediler bulunmakta. Problemimiz aynı anda beslemek istediğimizde biri diğerinin yemeğini yiyip aç bırakıyor ya da diğeri o çalmasın diye hızlı yiyip kusuyor. Her gün günlük 70 gr Proplan kitten veriyorum. 2 ayrı kapta sabah - sabah aralığında da ya da sabah akşama bölerek farklı odalardaya kadar denedik. Ayrı odalarda da yavrular yine birbirinin tabağına gidiyor. Böyle sorun yaşayan ve çözüm önerebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

1 CEVAP

buketguven

BENİM OĞLUM ŞUAN 5 AYLIK KIZIM 1 BUÇUK YAŞINDA. OĞLUM KIZIMLA BERABER YEMEK YEMEK İSTİYOR AMA KIZIM HİÇ SEVMEZ HATTA ÇOK RAHATSIZ OLUYOR YEMEĞİ BIRAKIYOR. KIZIM YEMEĞE BAŞLARKEN OĞLUM UYUSA BİLE KITIR KITIR SESE UYANIP KIZIMIN YANINA GİDERDİ.BENDE EVİN FARKLI YERLERİNE KURU MAMA KOYDUM ŞUANDA BİR SIKINTIMIZ KALMADI. HATTA OĞLUM ŞUANDA BU HUYUNDAN VAZGEÇTİ GİBİ SADECE ARADA YAPIYOR. SİZDE FARKLI YERLERE MAMA KOYABİLİRSİNİZ BELKİ SİZDE DE İŞE YARA BU ÇÖZÜM