İlanlar Hakkında

Breda

Herkese merhaba.. ben kedimi bu siteden sahiplenmiştim.. bu sebeple ilan sayfalarına vaktiyle çok baktımve halen bakınıyorum..
Anlamadığım ve gerçekten merak ettiğim bir şey var.. ilan veren insanlar hayvan hakkında açıklama kısmına saçma ve manasız sanki şifre imiş gibi şeyler yazıyorlar.. bunu bilen var mı.. sadece meraktan soruyorum.. açıklama şu mesela! Merhaba arkadaşlar kurban kesmedir.. yada bitanem anladım canım.. Antalya ilanlarında gördüğüm bu..

2 CEVAP

Heiter

Cevap soruda gizli diyorum ben: Anlamsız ve saçma olması için. Böyle ilanları dikkate almamak lazım bence. Ciddiyet, verilen bilginin içeriğinden yazımına kadar özen gösterilmesinde kendini belli eder zaten.

dollfacepersian

Bende gördüm özellikle "merhaba arkadaşlar kurban kesimidir" ilanı dikkatimi çekti. Sürekli aynı Sibirya kedisi (!) İlanı veriliyor. Bir ara başka kedinin de ilanı verilmişti. İletişim bilgisi de yok. Açan neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum ama gerçekten rahatsız edici

deniz_berkan

yaklasık 5-6 ilana kedi sahiplenmek için yazı yazdım zamanında geri dönen bile olmadı ....