Kısır Yetişkin Ve Erkek Kedilerde Kilo Kontrolü Ve Zayıflatma

salihaondag8

Arkadaşlar kısır yetişkin erkek kediniz varmı sizce kilo kontrolünü nasil sağlayacağım ve daha fazla kilo almasının önüne nasıl gecebilirim ve nasıl zayıflatabilirim kısır mama kullanıyorum bu arada

8 CEVAP

salihaondag8

Arkadaşlar kilosunu takip edemiyorum yani sadece veterinere gittiğimde tartabiliyorum çünkü kedilere ozel tartım yok ama yani eskisine göre kilo almış bu sefer veterinere gittiğimde 5.200 gram çıktı 2 yada 3 yaşında anca var

salihaondag8

Sizce normal mi kilosu yani yurudugunde her tarafı biraz sarkık gozukuyir ve göbeği var baya aslında gidip gelip azar azar yiyor ama yinede kilosu var çok yemeye seven ve yatkın bir kedide değil

salihaondag8

Cevap vercek yokmu arkadaşlar bir fikri olan

cakcak88

Kedilerde kilo kontrolü ancak ölçülü mama vererek ve mümkün olduğunca hareket etmesini teşvik ederek sağlanabilir. Günde iki kere toplamda 70 Gr 90 Gr arasi bu ölçüyü geçmeyecek şekilde besleyin. Eğer bu şartlar sağlandığı halde kilo alımı devam ederse . Metabolik bazı değerlere bakmak gerekir

cakcak88

Kedilerde kilo kontrolü ancak ölçülü mama vererek ve mümkün olduğunca hareket etmesini teşvik ederek sağlanabilir. Günde iki kere toplamda 70 Gr 90 Gr arasi bu ölçüyü geçmeyecek şekilde besleyin. Eğer bu şartlar sağlandığı halde kilo alımı devam ederse . Metabolik bazı değerlere bakmak gerekir

cakcak88

Kedilerde kilo kontrolü ancak ölçülü mama vererek ve mümkün olduğunca hareket etmesini teşvik ederek sağlanabilir. Günde iki kere toplamda 70 Gr 90 Gr arasi bu ölçüyü geçmeyecek şekilde besleyin. Eğer bu şartlar sağlandığı halde kilo alımı devam ederse . Metabolik bazı değerlere bakmak gerekir

cakcak88

Kedilerde kilo kontrolü ancak ölçülü mama vererek ve mümkün olduğunca hareket etmesini teşvik ederek sağlanabilir. Günde iki kere toplamda 70 Gr 90 Gr arasi bu ölçüyü geçmeyecek şekilde besleyin. Eğer bu şartlar sağlandığı halde kilo alımı devam ederse . Metabolik bazı değerlere bakmak gerekir

salihaondag8

Anladım cevabınız için teşekkürler