Royal Canin Gastrointestinal Mama

AyseMia

Merhaba. Güncel Royal Canin Gastrointestinal kuru mama fiyatını bilen var mı? Örneğin 2 kg lık için... Bu fiyat klinikten kliniğe de değişiyordur sanırsam...

5 CEVAP

rbndl

Bu tür veteriner serisi mamalar tüm kliniklerde aynı fiyat diye biliyorum. Örneğin geçenlerde dil yarasından dolayı hill's a/d mama kullanmamı söylemişti veterinerim. Onda kalmamış bir kaç yere sor istersen demişti. Nereye sorduysam aynı fiyattı. Bu mamada da o şekilde olabilir.

GzdeAkbuz

https://tr.
*******
.com/kediler/
royal-canin/p-3488
Normal satış fiyatı bu şekilde Veterinerler daha pahalıya satıyor bilginize bundan ucuzunu bulamazsınız

GzdeAkbuz

https://
tr.mis
cota.c
om/kediler
/royal-
canin/p-3488

AyseMia

@rbndl İlginize teşekkürler, muhtemelen öyledir bu türü de o halde, en azından bunu öğrendiğim iyi oldu. 😊

AyseMia

@GzdeAkbuz ilginize teşekkürler, kliniklerde de 450 TL civarındadır sanırım... Ancak o siteyi görmüştüm ve sepete attığımda 2 kg lık için bile 260 TL gönderim ücreti ekledi, oldu 650,81 TL + Yoga garantisi ile 704 TL'cık. 😅