Royal Mi Hills Mi

Mery16

Kedim 4 aylık proplan kullandık ilk kanlı ishal olunca değiştirdik hills aldık ama royal mi hills mi emin olamıyorum sizce hangisi

7 CEVAP

stellabennett

bence ikisi de kötü ama birini seçeceksek Hill’s

amillaaa

@stellabennett'e harfi harfine katılıyorum resmen :D
Bence de ikisi de pek iyi mamalar değil ama Royal Canin, Hills'ten çok daha kötü bence, o yüzden illa ikisinden birini seçecek olursak Hill's daha tercih edilebilir bir seçenek.
Veterinerlerim de Royal Canin'i kesinlikle tavsiye etmiyor ama Hills için iyi diyorlar. (kliniklerinde iki mama da satılmıyor o yüzden kendi sattıkları mamayı tavsiye etmeleri gibi bir durum da söz konusu değil, tarafsız baktıklarını düşünüyorum)

Sivs

Sanabelle et ürünleri var içinde inceleyebilirsiniz

pablopicasso

İkisinden biri ise Hills…

Önerim Virbac ( bütçeniz uygunsa)

Bütçeniz yeterse ND ya da virbac veya brit care veteriner serisi

Sueda1234

Biz Royal kitten kullanıyoduk tüy dökümündrn dolayı hills balıklıya geçelim dedik malesef yediremşyoruz hiç sevmediler royalin tadınj alan yemiyo hilsi

GzdeAkbuz

İkisi de tuz ve mısır falan dolu denildiği kadar sağlıklı mamalar olduğunu sanmıyorum bütçenize uyarsa Mera alabilirsiniz