Cane Corso Boy Sorunu

emiravcu

merhabalar 6 aylık dişi cane corso sahibiyim kilosu yerinde fakat boyu yaşıtlarına göre kısa sitedeki hangi ürünü kullanabilirim

3 CEVAP

Venusselin

sitede boy uzatacak ürün yok, yazsa bile işe yarayacağını sanmıyorum. glikozamin takviyesi kullanın kemik sorunu olan bi ırk ve kalça çıkığına da yatkınlar. kurutulmuş tavuk ayağı da öneririm :)

emiravcu

çok teşekkür ederim şuan 49-50 cm arsı bi boyu var okuduğuma göre 55-56 olması lazımmış ayına göre kilosu 24 kilo ideal olduğunu düşünüyorum bi boy konusunda sorunumuz var onun için kalsiyum tabletlerinden almıştım bi de önerebileceğiniz fiyat performans açısından bi mama varmıdır ?

Venusselin

acana :( onun dışında önerebileceğim tek daha uygun fiyatlı mama profine