Bob Elimi Ağzına Alıyor?!

Merhaba kedim Bob ara sıra da olsa elimı ağzına alıp hafif ısırıyor pek hissedilniyor ama bir baskı uyguluyor bu beni rahatsız ediyor anormal bir davranış gibi geliyor bunun anlamını bilen var mi

6 CEVAP

emreovec

Size "Seni seviyorum" diyor olabilir. Ufak tatlı ısırıklar, yalama kedilerde sizi kendinden biri gibi gördüğünde ortaya çıkar.

deniz_berkan

olasılıkları yazdım size ben nerden bileyim dökülüp dökülmediğini

deniz_berkan

  1. si oyun oynamak istiyor malesef ısırıyorlar patilerirnn arasına alıp özellikle .. ellerim diş izi dolu cok fazla izin vermiyorum buna ama arada yapmasına müsade ediyorum .

  2. si dişleri yenileniyor ise kaşınınca yaparlar diş kaşıyıcı oyuncaklardan alın derim .

deniz_berkan

bir de ben hayır dediğimde durmasını öğrettim canınızın acıdıgını bilsin ısırırken .

MinelG

Elinizle oynatmayın ısırmaya kalktığında başka oyuncaklara yönlendirin bir süre sonra unutuyorlar ama bazılarının karakterinde de olabiliyor.Benim kedim sürekli ısırır mesela.Bir sürü oyuncak aldım her ısırdığında hayır diye bağırdım yine de durmadı ben de kabullendim srtık :)

Oynamıyor ağzına sakince alıp bırakıyor ayrıca koskoca hayvanin dişleri nasıl dökülsün döküldü bitti bile