Lazer İle Oynata Bilir Miyim?

TuylusSare

Anket

Oynatayim
(2 oy)
Oynatmayayim
(7 oy)
Toplam (9 oy)

Merhabalar kedimin koşması için lazer ile oynatmak istiyorum.Fakat psikolojisini bozmaktan korkuyorum.Sizce oynata bilir miyim?

2 CEVAP

esmaaa1

Doğru olmadığını okumuştum. Avlanma içgüdüsüyle koşuyorlar fakat bir şey yakalayamıyorlar. Bence oynatmayın. Onun yerine daha güzel koşturabileceği toplar var onu da sevecektir.

Superisi814

Evet ,oynatabilirsiniz.Avcilik ic güdüsü ile odaklanır, peşinden koşar.Ve yakalayamadigi için bu doğru değildir.Ancak onlar koşup oynarken biz mutlu zannederiz.
Bence yapmayın..