Kızıma Hala İsim Bulamadık

snkcl

Kızımız macar golden birazdan evimizde olacak ve tanışacağız :) isim konusunda hala tartışıyoruz :( yardım plz. :(

14 CEVAP

Bence hemen isim vemreyin birkac gun vakit gecirin , az cok karakterini huyunu cözmus olursunuz. Ona uygun bir isim bulun :P Benim kizim gibi. Mikrop :D hhaha

Panduf

eren

fiona :)

aybike

Hera.

aybike

Sakız

gzmmrt

Cakil badem

izzy

Lizzy

Panduf

Rita

dogaaonaat

Angel , tomy , max , lucy

dogaaonaat

Angel , tomy , max , lucy

suzisbagci

Mia lex

bicir

Miya yada lobo

ugurladyeces

Bir kacgun sonra karakterine gore isim secin bence

*ingiliz american ve canada goldenini duymustum da macar goldeni duymamistim sonucta golden golden dir macari canadalisi ingilizi yada americani olmaz...
http://www.fci.be/en/Nomenclature/
Ustteki link fci in sitesi...
http://www.fci.be/en/nomenclature/8-Retrievers-Flushing-Dogs-Water-Dogs.html
üstteki linkte 8.grup yani retriever grubunun linki bakarsanız 8.grubun 2 bolumunde great Britain kokenli köpek irkleri mevcut 3. Sırada da golden retriever var yani golden retriever ingiliz kopegidir ama bu ingiliz goldeni doye ayrilmaz cunku golden retriever cockerlarda oldugu gibi American yada ingiliz(yada canada yada macar)diye resmi bir sekilde ayrilmaz ayrılamaz renk haricinde pek bir fark yok(her köpeğin tuy sıklığı ve uzunlugu ayni değildir!) ...