Kedimdeki Anormalliğin Sebebi Ne Olabilir

sahslatte

Merhabalar kedim 2 yaşında bir dişi tekir (kısır). son günlerde hiçbir yaşamamış olmasına rağmen bir huzursuzluk içinde. birkaç gündür çok fazla bağırıyor ve yaklaşık bi gündür hiçbir şey yemedi. bunun nedeni ne olabilir? daha önce başına gelen var mı ? dışkısı vs normal

3 CEVAP

Bir ihtimal Çişini kontrol edin belki sistit olmuş olabilir benim kızım da sistit olunca bagirmisti. Damla damla az çiş yapiyordu ve bağırıyordu agresilesmisti o dönem

sahslatte

teşekkür ederim peki ne gibi belirtileri olmuştu başka nasıl anlamıştınız bir de zor bi hastalık mı

Müdahale edilmezse ciddi sonuçlar doğurur sistitle başlar idrar yolu böbrek vs öyle gider ve sonu kötü biter... Kesinlikle kontrol edin kuma gidince.cisini yaparken bakın az mı yapıyor ne kadar su içiyor günde. Az ve sık idrara çıkması başlıca belirtisi zaten