Kısır Yetişkin Erkek Kedim İçin Bu Mamalari Kullanıyorum Başka Bu Fiyat Bakımından Öneriniz Varmı

salihaondag8

Arkadaşlar kısır yetişkin erkek kedime ben mama alırken gerçekten zorlanıyorum nedeni suki okumuyorum çalışmıyorum ve evdeyim genelde ailemin verdiği harcliklarla kendime bişey almak yerine kedime mamaaliyorum arada öyle günlük işler olursa gidiyorum oda herzaman olmuyor ilk başta mystic kısır somonlu kullandım daha sonrada pahalanmadan eve getirdim koydum siparis edip i bütçe aralığında lavital kuzu etli purina one sığır etli ve reflex tavuklu aldım şimdilik bu mamalar aldım bunlarla devam edip arada böyle karışık besleyecem ama bunlardan sonda vaska hangi mama önerirsiniz düşük bütçeli güzel içerikli mamalar kaliteli olup begendiginiz memnun kalıp yada kalmadığına markalar varsa paylaşirsaniz sevinirim ayrica bu markalar sizce nasıl devam edilebilirmi tercih edilebilir mamalarimi yami durumum açık ortada bunların üstünde bende almak istiyorum kaliteli güzel içerikli pahalı mamalr ama elden bu geliyor arkadaşlar beni anlaiyorsunuzdur umarım yorumlarınızı bekliyorum

7 CEVAP

salihaondag8

Yani et türleri olursa onlardanda ek olarak besliyorum çok yüksek bütçeli olmasada yaş mama param oldukça alıp veriyodum sizce yeterli olurmu beslenmesi açısından

ALİ Mesut

My cat var bakın isterseniz

salihaondag8

Yani fiyat aralığı olarak 120 lira olan 150 liraya varmayan 1.50 kiloluk mamalar yada 2 kiloluk mamalar olursa sevinirim

Casperbeyy

Prochoice somonlu karidesli kısır kedi maması kullanıyoruz biz ,memnunuz.15 kg aldık günde bir kase yiyor bayağı gider bize .2 kg paketleri de var onlardan alın beğenirseniz büyük paket alırsınız

salihaondag8

Bende bu elimdeki mamaları bitirdikten sonra tavuklu aroma sevdiği için o dedginiz mamanın tavuklusunu denemeyi düşünüyorum siz tavuklusunu kullandimizmi peki yaninonerirmisiniz

salihaondag8

İlk defa kullanacağım için emin olamadım içerik olarak ve fiyat olarak uygun ve güzel gibi tavuklu mamada seviyor ama yani tabi deneyenler olarak sizlere sormak ve öneri almak istedim bir senedir kedi bakıyorum ve pek tecrübeli değilim o yüzden yeni yeni deneyerek ilerliyorum kedilerimle

salihaondag8

Başka oneri verceek yokmu arkadaşlar mesajlarıma cevap verirseniz sevinirim cevap verenlere de ayrica teşekkür ederim 🤗