Kizginlik

YasaYasa

Merhaba dişi kedilerin kizginligi kac gun sürüyor

4 CEVAP

Eğer ilk kızgınlıklarıysa 2-3 hafta,değilse 1 hafta sürüyor diye biliyorum. Tabii bu süreler kediden kediye değişebilir de. Devamlı kızgınlıkta olan kediler de görmüştüm...

muffincatt

takip edip bakmak gerekiyor aslında bende bir iki hafta diye duymuştum ama benim kızım iki hafta bir kızgınlıga giriyordu ve iki üc gün sürüyordu her kedi farklı oluyor

goknur

Benim kedim 7 aylikken ilk kizginligina girdi. Kendisi disi kedi. Kizginligida ortalama 8 gun surdu.

Zeytinlicorek

İlk kızgınlığı hafif geçmişti, 4-5 gün sürmüştü, ikincisi bir hafta falan sürmüştü. Kediden kediye değişiyor.