İç Dış Parazit

Realbadvroken

Yavru kedilerde iç dış parazit iğneleri ne zaman yaptırılmalıdır sizce kaç aylık yada haftalıkken

3 CEVAP

MarsMaya

İğne şeklinde olan iç paraziti 1.5 aylık yavru kedilere yaptırmıştım. Daha küçük yaşta gerek görmüyorlar ama parazit yüzünden yapılması gerekiyorsa şurup veriliyor, dış parazit olarak da sprey sıkılıyor. Gözle görülür veya veterinerin tanı koyduğu bir parazit aciliyeti yoksa 2 aylıkken başlamayı tercih ederdim ben.

ozge1985

2 aylıkken parazitide başladık. Ben her seferinde iç parazit için hap tercıh edıyorum. Veteriner hekim iğneye kıyasla yavrularda hapın daha etkili olduğunu söyledi

ozge1985

2 aylıkken parazitide başladık. Ben her seferinde iç parazit için hap tercıh edıyorum. Veteriner hekim iğneye kıyasla yavrularda hapın daha etkili olduğunu söyledi