Kedi İcin Bağışıklık Güçlendirici İlac Onerisi

Ebruss23

Kedim de mantar mi yoksa alerji mi var anlaşılmıyor veterinere de sordum oda mantardan suphelendi mantar kremi uyguluyoruz ama baska bi veteriner bağışıklık sistemi güçlendirici biseylee önerdi onlarda asiri pahali bide probiyotik önerdi toz kefir olur mu dedim olmaz dedi ilac oneriniz olurmu

8 CEVAP

Ebruss23

Mavi ışıkla bakmadilar direk mantar dediler bende mantar diye supheleniyorun çünkü başka yerinde de oldu felicia somonlu mama yediriyorum icinde tavuk ciğeri var yaziyo bide sadece yas mama veriyorum asi dediler ama aşiya suanda durumum yok bi kac tane daha kedi bakiyorum terbisil krem kullaniyodum pek fayda etmedi alerji ilaci verdiler hap o da ise yaramadi travozol kremi önerdiler onu alicam ama baska veteriner bağışıkligini güçlendir dedi ama ne alicam bilmiyorum

Superisi814

Merhaba,
Kedinizde mantar var ise veteriner hekim mavi ışık altında bakarak teşhis koyar..Nasıl teşhisi koyamadı anlayamadım.Mantar ve alerji birbirinden farklıdır.
Özellikle mantar durumunda veterinerler tavuklu mamalardan uzak durulmasını önerir , çünkü mantarı azdırır.Kullandığınız mamayı değiştiştirmeniz gerekebilir.Alerji ise yine mama kaynaklı olabilir..
Mantar durumunda özellikle içeriden bağışıklığı kuvvetlendirmek gerekir.Bazı ürünler gerçekten yüksek fiyatlı ancak hızlı iyileşmeye vesiledir.Hele ki mantar ise meşakatli ve uzun bir tedavi süreci olabilir.
Bazı mantar türleri insana da geçer , bazıları geçmez..
Öncelikle bunları anlatıyorum ki mümkün ise mantar tedavisi kısa sürede olsun ve ilaçlara çok para harcamayın diye alın.

Bağışılık güçlendirmek için ekonomik çözümler elbette var.
Balık yağı ki iyisi olmalı, prebiyotik, yaş mama vb.

Palyaco

Viyo ımmune 14x30ml üstüne tanımam super urun hergun 30ml verin 14 gün boyunca farkı gorun

Ebruss23

Teşekkür ederim

Ebruss23

Yavruları var onlarda yok mantar bize de geçmedi

Ebruss23

Önceki sene yine boyle olmustu asi yaptilar hemen

ggonulk

Immune Support kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten harika bir şurup çok işe yarıyor

pablopicasso

İmunex şurup en uygun ve başarılı olan. Buzdolabında sakladığınız sürece son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz. 3 veterinerimizin 3 de hep önerir ve kullanırız.