Hangi Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

rbndl

Anket

Sleepy Petcare Islak Mendil
(3 oy)
Sholk Evcil Hayvan Islak Mendil
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Arkadaşlar 2 marka arasında kaldım. İkisi de kedi ve köpekler için özel ıslak mendil markaları. Kullananlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Fiyatları :
Sleepy Petcare Islak Mendil 60'lı : 11.25
Sholk Evcil Hayvan Islak Mendil 60'lı : 17.90

2 CEVAP

tursubebe

Sholk markasını hiç kullanmadım ama Sleepy parfüm içerdiğinden dolayı benim kedimde alerji yaptı, o yüzden pek önermem. Ben ıslak mendil kullanım durumlarında disk pamuğa biraz crystalin sıkıp kullanıyorum.

simbakedi

kediniz varsa ıslak mendil önermem, köpek için olabilir belki her gün dışarı gidip geldiği için ama tam fikrim yok. onun yerine @tursubebe gibi crystalin sprey ya da dr animal öneririm. bunlar izotonik su ve kedinizdeki herhangi bir yaralamada ilk müdehale olarak da kullanabilirsiniz, bir temizlik söz konusu olduğunda pamuk yardımıyla da kullanabilirsiniz, kedinizde kedi aknesi olursa da kullanabilirsiniz (ben bu amaçla almıştım, sonrasında da çok işimi gördü). parfümsüz bile olsa bu ürünler saçma geliyor bana, ambalaja para veriyormuşsunuz gibi. bunun yerine dediğim spreyler daha mantıklı bence.