Beste Vet Sitesi Güvenilir Mi?

polatseda

Kedim için iç dış parazit damlası alacağım hatta sordum nerden temin ediyorsunuz diye bana verdikleri cevap kuzenim veteriner hekim ordan temin ediyorum dedi ama emin olamadım. Acaba daha önce alışveriş yapan biri varmı, güvenilir mi?

9 CEVAP

Keyfimbilir

Siteyi bilmiyorum güvenilir mi, adı ne alacağınız damlanın? iç dış parazit hayvanların sağlığı için önemli, sahte veya etkisiz su gibi ürünler dolu piyasada, güvenmediğiniz yerden almayın derim. Veterinerden veya ilaç ecza depoları var, buralardan temin etmeniz daha iyi olur.

polatseda

@Keyfimbilir evet biliyorum ama takip ettiğim bir sayfa kendi kedileri için bu siteden almış bende oylelikle gördüm siteyi. Izmirde Broadline 300 350 arası satıyor veterinerler. Gücüm yetmiyor artık 2 kedim var

Keyfimbilir

Ben ilaç ecza deposundan alıyorum 170 Tl.ye, İzmir'de de vardır muhakkak bir araştırın isterseniz. Çoklu alınca indirimde yapıyorlar.

Keyfimbilir

Ankaradayım, uzun zamandır veterinerden birşey almadım hep ilaç ecza deposundan 3 4 tane alıyorum ense damlasını, başka ilaçları da sokakta baktıklarım için hep ordan alıyorum o kadar fark var ki veteriner fiyatlarıyla maalesef.

Minigimmm

merhabalar, bende instagramda beste veti gördüm ama bu ilaçların satışının sadece kliniklere özel olduğunu biliyorum, bunlar kimler nasil uyguna satış yapıyorlar anlayamadim takip ettiğim bir bayanda ordan alip kedilerine uyguluyor. siz ne yaptınız aldiniz mi veya burda başka alan kullanan var mi o sayfadan ic dış parazit ilaçları

putmeinatrance

Birçok kez alışveriş yapma fırsatım oldu artık evde kendim iç dış parazit uygulamasını yapıyorum ürünler orijinal fiyat olarak veteriner kliniklere nazaran daha uygun ben memnun kaldım açıkçası

polatseda

@Keyfimbilir ciddenmi ya broadline mi 170 TL? Hangi şehirdesiniz acaba sorun olmazsa tabi

polatseda

@Keyfimbilir çok teşekkür ederim ecza depolarını araştırıcam umarım satarlar. Bir kaç kişi vermiyorlar yok çekiyorlar dedi ama bakalım

polatseda

Valla ben şansımı denedim aldım orjinal Ürün gayette uyguna geliyor.