Kedim Strafor Yiyor

Coconutbey

Merhaba, salon kapısının altına strafor koymuştuk yalıtım için kapı altına geçirilen. Kedim malesef onu keşfetmiş ve onu ordan çekerek çıkarmış hatta koltuğun altına kadar taşımıştı. Sonra bugün farkettiğimde dişiyle koparıp bi şeyler gevelediğini gördüm. Strafor yiyor olabilir mi ve neden bunu yapar ki yemeği suyu da var önünde halbuki 🥲

8 CEVAP

Palyaco

Yemesine izin vermeyin midede sıkıntı yaratabilir

MarsMaya

Strafor, karton kutu, ip, poşet, bant, lastik, toka bu gibi şeyleri merak edip ağzına götüren de çok pika sendromuna sahip olan kedi de çok maalesef.

pablopicasso

Pika sendromu… Naylon, plastik, poşet, toka vs şeyleri ilgisi olacaktır. Ortalıkta bırakmayın, kaldırın. Yutarsa bağırsakları tıkanır, hayati tehlike yaşar. Hiç istemeyeceğiniz durumlara neden olabilir.

Pika sendromuna yapacağınız pek bir şey yok dikkatli ve tedbirli olmaktan başka. Tecrübe ile sabit.

Coconutbey

Ay çok kötü ya o zaman ben evde yokken de belki bi şeyleri yiyodur 🥲

Cennet29

Yediğini sanmam. Benim kedim de sıtrafor kutumu tırmıklayıp ısırıp tükürüyordu aklınca oyun yapıyor

Realbadvroken

Az önce benimkilerde aynısını yapıyordu tuttum hepsini kaldırdım hemen yemese bile nolur nolmaz yiyebilecegi yutabilecegi şeyleri ortadan kaldirin

Coconutbey

Benim kedim iyice kafayı yedi çorap tüyü tarzı şeyleri de ağzında geveliyor sanki aç fa bırakmıyorum hayvanı anlamadım ki 😀

Hmdylmz

Bizimki de bir ara ne kadar karton kutu varsa yala yala bitiremiyordu.
Allah'tan düzeldi.