Kedi Mama Önerisi

Sueda1234

Merhaba
Royalcanin mama kullanıyorduk tüy dökümünden dolayı hills tuna balıklı alıyım dedim fakat kediler royali yiyor onu yemiyor ne yapmam lazım onu yedirebilmek için

3 CEVAP

Superisi814

Sanabelle alabalikli aldım, öldür Allah yemiyor,yemiyor, yemiyor.
Ne yöntemler denedim, aç kaldı yemedi.
Buradan takip edeyim, belki sayenizde yeni bir yöntem öğrenirim.
En sonunda La Bırak aldım, yiyor ama daha çok yeni kullanicisiyiz.
İki mamayı karıştırdığınız kokuyu alır almaz, yine yemiyor. Vaziyetler böyle iken, takipta kalayım.Belki bize de bir çözüm olur.

Superisi814

La Vital olucakti, klavye hatası..

Sueda1234

Aynı buda royalle karıştırıyorum yok kokuyu alınca onda yemiyor