Yardımcı Olabilecek Acil Bakabilir Mii

Realbadvroken

Yavru kedilerimin iki tanesini kuru mama yaş mama yedirmeye alistirdim fakat en küçükleri asla yemiyor ağzından çıkarıyor biberonla beslenmeye alışmış 50 günlükler ve böyle beslenerek yeterince gelişmiyor aksine zayıflıyor sıvı besleyebilecegim zararı olmuycak toparlanmasını yaracak ne verebilirim ilik suyu vs gibi

4 CEVAP

pablopicasso

Royal canin anne bebek püre mamasını alıp, enjektöre çekip, besleme yapmanızı önerebilirim. Zamanla alışınca alışıp kendi yemek isteyecektir.

pablopicasso

Royal Canin Mother&Babycat Kedi Konservesi 195gr
Anne sütünden kesilmekte olan 4 aylıktan küçük yavru kediler için benzersiz, ultra yumuşaktır.
Gebe ve emziren anne kediler için de idealdir.
Yavru kediler tarafından içgüdüsel olarak tercih edilecek şekilde formüle edilmiştir.
Bağışıklık sistemini destekler.

Realbadvroken

Kedim daha önce hiç katı birşey yemedi alışmiyor konserve mamaları da denedim ama malesef yemedi enjektörle beslemek daha mantıklı şuan peki dediğiniz ürünü rica etsem fotoğraf olarak atabilir misiniz

Cennet29

Wtsp konuşmalarımız duruyorsa orda sana royal canin mohther and baby yaş mamasının linkini atmıştım. Numaramı değiştiğim için buradan yazıyorum