Kedim Mamasını Yemiyor

icebluedalin

Merhaba arkadaşlar, iki kedim de iki üç gündür düzgün manalarını yemiyorlardi dün sabah mama için bagiriyorlardi bende mamalarini koydum ama yemeyip istemeye devam ettiler apar topar veterinere götürdüm veteriner hiçbir seylerinin olmadığını gayet sağlıklı olduklarını söyledi sadcee ağrı kesici yaptı gün icerisinde yaş mama ver eğer yemezse onu da getir serum takalım dedi yaş mamayı yediler falan ama her zaman bayılarak yedikleri kuru mamalarini yemediler bugün farkli bir marka aldim onu yiyorlar şuan mamanın bayatlamasinin hava almasinin pek mümkün olduğunu sanmıyorum veterinere aynısı söyledi çok iyi sekilde sarıp vakumlayip serin kuru yerde saklıyorum sizce mamasindan sıkılmış olabilir mi? şuan farklı mamayı yiyorlar ama elimde öbür mamadan çok fazla var yeniden eski mamamiza bir süre sonra dönsek yerler mi ?

2 CEVAP

toleii

Mamadan sıkılmış olabilirler aynı durumu bizzat yaşadık yeni mamaya direkt geçiş yapmak sindirim sistemleri açısından pek sağlıklı olmayabilir eski mama ve yeni mamayı karıştırarak vermenizi öneririm böylece hem eski mamanızı tüketmiş olursunuz hem de çocukların yeni mamaya geçiş süreci daha sağlıklı olacaktır. ☺️

icebluedalin

Cok teşekkür ederim cevabınız için ❤️🙏