Erkek Kedim Bugün Dişileştirme Ameliyatı Oldu

engin0697

herkese merhaba 5 yaşında erkek tekir oğlum var 2aydır idrar sorunlarıyla savaşıyoruz tedavi gördü eve getirdim bi kaç gün sonra tekrarladı 3. tekrarlama da dişileştirme ameliyatına karar kılındı ve bugün ameliyat başarılı bir şekilde gerçekleşti 2aylık süreçte 1kg kilo kaybetti ve iştahsızlık oluştu daha önce böyle bir olay başına gelen varmı bana tavsiye verebilir mi eve geldikten sonra eskisi gibi koşup eğlenir mi bu stresi unutur mu

1 CEVAP

Insulin

Ameliyat komplikasyonları bazen uzun sürebiliyor. Aldığı anesteziyi vücuttan attıktan sonra, bedensel ve psikolojik olarak düzelmesi zaman alır. Kilo kaybı yaşıyorsa, veterinere danışın bence, ilk zamanlarda kilo kaybı normal ama devam edip, kilo alımına geçmiyorsa, bir sorun olabilir. Genellikle de erkek kediler bu tarz ameliyatlardan sonra daha sakin oluyorlar.