Bu Mamayı Kullanan Varmı Ve Memnun Kaldınız Mı Yada Memnun Kalmayan Varmı

salihaondag8

Arkadaşlar benim kısır yetişkin erkek kedim var ve ben okuyup çalışmıyorum ufak tefek harçlıklarım ve ailemin verdiği parayla kedimin ihtiyacladini karsiliyorum yani çok üst segment mamalar tercih edemiyorhm bende orta segment kaliteli güzel içerikler bulmaya çalışıyorum yani bir senedir kedi bakıyorum çok tecruveli olmadugim içi. Zorlanihlfhm o yüzden mama konusunda sizlerinde fikirlerini alıp kna göre kedime mama sipariş etmek istiyorum ben şuana kadar mystic kısır somonlu purina one sığır etli lavital kuzu etli ve reflex fabuk etli denedim biraz daha iyi mama olarak bu mamayı duydum prochoice diye marka onerdiler içeriği kalitesi ve fiyatı uygun diye i. Olunca denemk istedim szice kedim severek yermi sizinkiler severek yedimi kullanıp memnun kalan yada kalmayan yada bir fikri olan varsa yorum yaparsanız sevinirim szice tercih edilebilir bir mamami severmi diye tereddut ettim i yzuden size sormak istedim bu mama hakkında yorumlarinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim herkese 🤗

10 CEVAP

Casperbeyy

Biz somonlusunu kullanıyoruz ,bir sıkıntı yaşamadık

amillaaa

Denemedim ama Lavital ve Reflex'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Son zamanlarda pek çok mama denediğinizi görüyorum, Obivan Selection'u da denemenizi tavsiye ederim. Bir kilogramlık paketleri 69 lira şu anda, bütçenizin çok üstünde değil gibi.

salihaondag8

Amillaaa cevabin için teşekkürler aklımda inşallah denerim kısır mama önerileriniz olursa yazabilirsiniz kullanıp memnun kaldığınız markalar tabi orta segment güzel içerikli ve uygun fiyatlı olursada sevinirim

salihaondag8

Benim denediğim suanaki mamalar hakkında ki düşünceleriniz nelerdir sizce yorum yaparsınız sevinirim onabgore harekey ederim en azindan arkadaşlar bir senedir kedi bakıyorum yani tam anlamıyla mamalardan anlamiyorum nasıl alacağımı ve neye dikkat edeceğime bakarak bütçeme göre iyi mamalar almaya çalışıyorum ama yinede zorlanıyorum sizler yardımcı olursanız ve fikir verirseniz sevinirim cevaplarınız içinde ayrica sagolun

Superisi814

Merhaba,
Baştan şunu hatırlatayım, bazen en iyi mama bile kendinize yaramayabilir. Üstelik kedilerim bazen damak tadı ciddi değişik.
Çok mama denedim.
Prochoice da kullandım, somonlundan ve kuzulu.Yedi.
Kuzuluyu yanlışlıkla almışım.Sorun yaşamadım.

salihaondag8

Yani arkadaşlar işte bende felicia demeyecektim o biraz yüksek bütçemi aşar diye bu dediğiniz marka prochoiceyi deniyim dedim hem uygun fiyatlı hemde içeriği güzel diye bunu denemek istedim yinede sizlerede danışmak istedim ozaman ben bunu bı deniyim bakalım inşallah kedime iyi gelir siz oneriyorsunuz yani demi

salihaondag8

Başka önerileriniz olursa bu fiyatlarda söyleyebilirsiniz

icebluedalin

obivan selection ve golosi olabilir bence golosinin 20kgi uyguna gelir alırsanız ama iyi saklamak önemli bayatlamamasi acisindan

icebluedalin

lavital daha önce demedim ama deneyeceğim deneyeler oneriyor feliciadansa bu üç marka daha iyi görünüyor

salihaondag8

Cevaplarınız icin sağolun