Avrupa Yakası İyi Veteriner

Selonika

kedimi kısırlaştırmak istiyorum ve istanbul avrupa yakasında iyi bir veteriner arıyorum şu an gittiğim veterinere çok güvenmiyorum zaten orada sadece aşılarını yaptırıyoruz. bildiğiniz iyi bir veteriner var mı kısırlaştırma için eğer uygun fiyatlı olursa çok iyi olur

2 CEVAP

Jiyansutlac

İstanbul Avrupa yakasında Fatih hayvan hastanesi var pazartekke de fiyatları da uygun dur isterseniz bir araştırın

amillaaa

Aşırı bir finansal sıkıntınız yoksa Fatih Hayvan Hastanesi'ni kesinlikle tavsiye etmem. Mahallenizdeki herhangi bir klinikte yaptırmanız daha güvenilir olacaktır muhtemelen.
Fiyatları size fazla gelir mi bilmiyorum ama Valens Veteriner Kliniği'ni arayıp telefonla bilgi alabilirsiniz. Gaz anestezi kullanıyorlar ve minicik bir delikten estetik dikişle operasyonu gerçekleştiriyorlar.