Yavru Kedi Maması Lütfen Yardım

Aytenn9

İki kedim var nd kullanıyorum fakat artık gücüm almaya yetmiyor 😞 kötü mama vermek istemiyorum 😞 lütfen yardım ne kullanabilirim uygun fiyatlı

1 CEVAP

Insulin

Pro plan kullanabilirsiniz. Fiyatı daha uygun. Ben de ND kullanıyorum ama pro planla karıştırıyorum bazen. Arkadaşım pro line kullanıyor ve fiyatı çok daha uygun. Onun kedisi de 2,5 aylık cins kedi ve 45 günlükken sahiplenmişti, bir sorun yaşamadı. Onu da deneyebilirsiniz.