Kedimizin Evde Kime Daha Yakın Hisseder

Defneerbil

Kedimizin evde ki kişilerden kime daha yakın olduğunu nasıl anlarız? Kedimizin mutlu olduğunu nasıl anlayabiliriz?

2 CEVAP

Insulin

Kedi evde herkesle yakın olsa bile bir kişiyi seçiyor. Oyun saatlerindeyse bu anlaşılmaz ama uykusu geldiğinde kime daha yakın mesafede uyumayı tercih ediyorsa ya da siz uyurken kimin ayak ucunda oturup uyanmasını bekliyorsa onu seçmiş demektir. Seçtiği kişi de değişebiliyor bazen.

aslihan_e

Sevdiği kişinin yanında yatmayı tercih ederler genelde, gece uyurken değil gündüz de olabilir. Mutluyken oyun çıkarırlar genelde, yani illa bir şeyle oynamalarına gerek yok yatarken yuvarlanma olur, bir yerleri tırmalama olur o şekilde hareket ederler.