Lavital Kuzu Etli Kısır Mamasını Kullananlar Yorum Yaparsa Sevinirim

salihaondag8

Arkadaşlar kuzu etli lavital kısır yetişkin mamasını kullananlarıniz varmı aranızda yada dsha önce kullananlar sizce nasil bir marka kedileriniz severek mi yedi yada sevmeyerekmi yedi olumlu olumsuz kedinizde neler oldu kullanlar yorum yaparsa sevinirim şimdiden sagolun

11 CEVAP

salihaondag8

Cevap vercek yokmu arkadaşlar

Cennet29

Seçici kediniz varsa kuzulu mamayı sevmeyebilir

Palyaco

Lavitalin en iyi mamasi ilk 5 mama içerisinde internet yorumlarında

icebluedalin

bende o mamadan almak istiyorum kullananlar yazarsa çok güzel olur

salihaondag8

Peki kuzulu mamayı sevmedi diyelim vaska sevdiği mamayla karıştırsam iki mamayida yermi böylelikle

salihaondag8

Bende şuanda deniyorum iki gün oldu yiyor gibi ama bakalım sonrasında ne olacak

salihaondag8

Eğer sevmezse diye bende tavukluda aldım ikisini karıştırıp veriyim dedim en azından elimde mama kalmamış ikisinide karışık yemiş olur diye düşündüm sizce böylelikle ikisinide yermi yani ilerde yememezlik yapar diye diyorum eğer sever yerse direk veririm sizler kediniz mamayı sevmediğinfe neler yapiyorsuniz

ozanesk

Bonacibo deneyin, küçük paketlerle daha ucuza gelir ve daha bilindik, formülü oturmuş bir marka.

Nrynrynry

lavital mamanın içeriğine baktım da içeriğinde pirinç, buğday, arpa, patates proteini, mısır gluteni var başka mama kullanmanızı tavsiye ederim.

salihaondag8

Başka önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz ozaman arkadaşlar

KediLana

Benim kedilerim kullanıyor çok memnunum severek yiyorlar sindirim sistemi için birebir