2 Aylık Kedim Çok Isırıyor

ecelice

Merhaba, iki aylık tekir kedim sürekli ısırma halinde. Ayaklarımızı, elimizi, kolumuzu, bacağımızı güçlü bir şekilde ısırıyor. İnternette ısırmaması için yapılması gereken her şeyi araştırdım yaptım ama sonuç aynı. Siz ne önerirsiniz?

4 CEVAP

Palyaco

Yavru olduğu için dişleri kasıyor pelus oyuncak ve catnipli pelus ve mantabi cubugu

emilliguney

Benimki 4 aylık hala ısırıyor. Oyun oynarken ısırıyorsa büyük bir ihtimalle sizi annesi sanıp ısırıyor olabilir. 3-4 aylık gibi dişleri değişiyor o zaman da dişleri kaşındığı için ısırıyorlar. Eğer sizi çok rahatsız ediyorsa onunla oynamayı o an bırakın. Ya da direkt göz teması kurup Hayır! deyin. İşe yarıyor.

ecelice

Çok teşekkür ederim. İlk defa kedi sahibi olduğum için bilmediğim çok şey var, özellikle yavru kediler ile ilgili ☺️🙏🏼

bazı kedilere hayır demek,göz teması kurmak, oynamayı bırakmak,peluş oyuncak vermek işe yaramıyor. benim kedimde aynı. ne denediysem çözüm olmadı. sıkılınca ısırıyor.
denemediğim bi matatabi çubuğu kaldı onu denicem bakalım.