Tozan Kum Ve Pelet Kum Önerisi

Azirovka

Merhabalar. 3,5 aylık kedim için şuan van cat aktif karbonlu kum kullanıyorum ancak çok tozuyor ve gözleri akıyor. Bundan önce reflex aktif karbonlu kullanıyordum o da çok tozduğu için van cate geçmiştim. Bunların haricinde 2 3 tane daha bentonit kum denedim fakat ya çok tozutuyorlar ya da kokuyu emmiyorlar. Bu yüzden pelet kuma geçmek istiyorum. Kaliteli güzel topaklanan pelet kum önerilerinize açığım

1 CEVAP

Palyaco

Pelet kumu bizimki bir türlü alismadi biraz zor alismalari tozutmayan tek kum sandy naturel ve aktif karbonlu sandy pez.zshop da indirim var bilginize