Ne Yapmalıyım

Latife

Kedim sürekli çıkmak istiyor sıkılıyor diye arkadaşın kedisini getirdik bi kaç gün oynadılar sonra yine eski haline döndü çiftleşmek istiyor sandık dişi kedi getirdik onunla da yapamadı dışarıdan çok korkuyor ama çıkmakta istiyor balkona çıkarıyorum ben yanında durmasam içeri girip miyavliyor nerde toz varsa orda uzanmak istiyor ve beni görünce o tozun için de yuvarlanıp miyavliyor . Odanın duvarlarına tırmanmak istiyor taşıyorum bazen onu yukarı falan kaldırıyorum sakinleşiyor ama bıraktığım gibi miyavlamsys başlıyor ne istediğini hiç anlamıyorum

10 CEVAP

zeynepgurgen

Elbette ki. Kızgınlık döneminde olması çiftleşmek için her kediyi kabul edeceği anlamına gelmez. Ki etse bile zaten yaşından önce çiftleşmemeli de. :)

Latife

Her şeyi geçtim de düz duvara tırmanma isteği nerden geliyor onu hiç anlayamadım

zeynepgurgen

Kaç aylık?

Latife

  1. Ayına girdi

Latife

Pardon 9 . Ayına girdi 1 yanlış yazdım

zeynepgurgen

Kediniz mi? Bu fotoğraftaki kedi mi 1 aylık?

Latife

Evet kedim 1 değil 9 aylık yanlış yazdım

zeynepgurgen

Şimdi oldu :) 3 ay daha dikkatini dağıtın, oyalayın. Yaşına girdiğinde kısırlaştırın.

Latife

Ondan mı yapıyor dersiniz

Latife

Bu dönemi 3 ay boyunca yaşayacak mi peki ?