Kedi Maması

Lindaa1

Uygun fiyatlı güzel mama önerileriniz var mıdır acaba?

3 CEVAP

Realbadvroken

Trendline kuru mamalarinin bı zararı olmadığını ve genel olarak her kedinin çok sevdiğini biliyorum 1-2 kilosu 40-50 TL arası değişiyor enjoy var onuda kullanmıştım şuan güncel fiyatını bilmiyorum ama 1 kilosunu 30 TL'ye alıyordum geçen sene ama bana kalırsa trendline almalısın yaş mama olarakda bir çok seçenek var şu zamana kadar kullandığım en sevilen yaş mama Felix oldu

amillaaa

Trendline'ı da tavsiye etmem. Karbonhidrat oranı aşırı yüksek, protein ve yağ oranı ise fazla düşük.

Nrynrynry

Sokak kedileri için mi?