Kedimin Salya Problemi

Lindaa1

Kedimde salya akıntısı oluyor . tüm aşılarıda tam ne yapmsm gerekiyor bilmiyorum. Veteriner normal dedi ama hiç içim rahat değil

4 CEVAP

Nrynrynry

Bence de başka bir veterinere daha götürün Diş ve diş etlerinde bir şey yoksa internetten baktım şimdi aşağıya yapıştırdım.

Kedilerde salya akıtmanın tek nedeni ağız ağrısı değildir. Kedi, tadı kötü veya zehirli bir şey yutmuş olabilir. Kediler genelde yememesi gereken bir şey yerse ve tadı çok kötüyse salya akıtmaya başlar. Toksinler oral aşınmaya neden olabilir, bu da salyaya neden olur

Nrynrynry

Dişlerinde gingivit problemi mi var?

Lindaa1

Veterinerimiz dişlerine baktığında gayet iyi bir durumda olduğunu söylüyor

Realbadvroken

Başka bir veterinere daha götür bence eğer oda sorun yok derse yoktur herhalde zaman içinde geçer zaten bı sıkıntı yoksa