Mama Önerisi

zeywlll

Yetiskin, disi, scottish fold cinsi kedim icin devamli kullanabilecegim paketi 150-300 tl arasinda kaliteli mamalar onerir misiniz?

2 CEVAP

Nrynrynry

Ben içeriğinde mısır, pancar, pancar küspesi, nişasta, tahıl olmayan mama arayışına girmiştim. Brit care kısır kedi mamasına geçtim içeriği gayet güzel. geçiş sürecini biraz uzun tuttum kullananlar da ishal yaptı diye yorumlar gördüm. bu sebepten işi şansa bırakmak istemedim. kedim severek yiyor.

zeywlll

@Nrynrynry Ben de iceriklerine baktim ve brit care'in bocek protinli olanini aldim. Umarim memnun kalirim.