Viyo Immune Plus Kullanan Var Mı? Alerjik Kedi İçin

Linahan

Merhaba kedim aşı sonrası alerjik reaksiyon gösterdi. Aşı yeri kabuk yara olup boynunun altını da kaşıyarak kel yaptı.
Bu ürün bağırsak florası ve prebiyotik güçlendirici olarak geçiyor. Fakat alıp kullansam nasıl olur
Alerjik yaraları için işe yarar mı sizce?

3 CEVAP

Vedat721

Ben kullandım kedim iştahsız ve çok halsizdi hemen toparlandı kokusu çikolatalı puding gibi kesim ilk başta yemedi şırınga ile verdim çok direndi ama yapıcak bişey yok
14 adet var içinde sabah akşam 7 gün kullanıyorsunuz ben açıkcası faydasını gördüm

Linahan

teşekkür ediyorum. ben de alacağım umarım faydasını görürüz

Dilakeee

Merhaba faydasını gördünüz mü acaba alerjik yara için