Acil!!! Kedimi Nasıl Temizlemeliyim

Merhaba. Az önce kedimi veterinerden getirdim. Korkudan yada tutamadığı için bilmiyorum, kedi çantasına işemiş ve kakasını yapmış. Arka tüylerine ve ayaklarına da haliyle gelmiş. Ama dış parazit damlası yapıldı, yıkamak istiyorum yıkaya bilirmiyim , o da olmazsa kedi temizleme mendili kullansam olur mu

2 CEVAP

amillaaa

Kedi temizleme mendilinin yeterince etkili olacağını düşünmüyorum. Damlasına gelmeyecek şekilde yıkamayı deneyebilirsiniz belki bir leğenin içinde falan.

Realbadvroken

Nemli pamuk yada alkolsüz parabensiz bir ıslak mendille sadece bulaşan bölgeleri temizlersen bir sıkıntı çıkmaz