Taşındıktan Sonra Kedim Bizden Uzaklaştı

selinay41

1 hafta oldu yeni eve taşınalı kedim normalde annemi çok sever kucağından inmez ama 1 haftadır hiç yanına gelmiyor neden olabilir

1 CEVAP

simbakedi

stres. biz de 2 aydan uzun süre anneannemde kalmak zorunda kaldık. kedim stresten ilk 2 gece hiç uyumadı, bizi de uyutmadı haliyle. sonrasında onunla oyun oynayarak ve yaş mama vererek stresini azalttık ve alıştı. evimizdeki gibi olmadı hiçbir zaman ama sizin de yeni evinize kokunuz sindikçe alışacaktır. yaş mama biraz can alıcı kısım bence