Yardımcı Olur Musunuz?

Ela04

Bu taşıma çantasını arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Mor olsun istiyorum fakat mor rengini bulamıyorum. Satın alabileceğim bir site var mı? Sanırım hepsinde tükenmiş. :(

4 CEVAP

eltarcin

https://urun.***.com/canta/lepus-kumas-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-25x45x33h-cm-P188740528 Linkte var ama moru var mıdır bilemiyorum. Ama pek önereceğimi söyleyemem. Bence onun yerine başka bir şey alın.

Ela04

Kimse nerede satılıyor olabileceğini bilmiyor mu?

Feronia

Juen Pet Market'te görmüştüm böyle bir ürün ama markası farklı olabilir.

Ela04

***.com a bakmıştım yok moru maalesef. Juen'de de benzerleri var, birkaçını beğendim. Bir şey sormak istiyorum, aklıma çok takıldı. Acaba ben linkini gönderdiğim çantayı alsam kedim içine girdiği Zaman tabanı çöker mi? Tabanında çökmesini engelleyecek sert bir cisim var mıdır acaba? Kullanan veya tahmini olan var mı?