Bağışıklık Sistemi İcin Acil İlac

Ebruss23

Arkadaşlar kedimde mantar var veteriner immuneks suruptan almami istedi ama asiri pahali SGK karsilamiyo baska ona benzeyen bi ilac biliyor musunuz

12 CEVAP

aslihan_e

Eczaneden polivit şurup alabilirsiniz 25 küsür bir fiyatı var. Bebeği olan biri varsa tanıdığınız sgk da karşılar. Birçok vitamin içeriyor. Ayrıca arada az suda sardalya haşlayıp suyuyla birlikte verseniz en faydalı şey o kedilere. 10 dk haşlamak yeterli vitamin kaybı olmasın diye.

Linahan

Günde ne kadar ölçüde kullanmanızı önerdi doktorunuz

Ebruss23

Provitten aldım ama yeterli degilmis ya ama sardalyayi denicem tesekkur ederimm

Ebruss23

1cc

aslihan_e

************ sitesinde yeni üye olanlara merhaba50 koduyla 50 lira indirim veriyor. İhtiyacınız olan daha önce sipariş verilmemiş bir telefon numarası ve sipariş verilmemiş bir telefon. O da olmazsa beta glukan içeren bir sürü uygun fiyatlı ürün var. İmmuneks'te zaten önemli olan o. Mesela böyle bir şey ya da illa şurup olacaksa bu

aslihan_e

Linkleri yayınlamamış petlebi

aslihan_e

Hepsbrada demiştim.

aslihan_e

Oradaki İmumer şurup 38 lira mesela

Suraemir

Poliviti karşılıyor sgk rica edip yazdırabilirsiniz benimkiler 3 aylık olacak günde 1 ml dedi

Ebruss23

Poliviti aldim ama o yeterli degilmis imuneks şurup da 120lira her yerde site de ayni

Ebruss23

Poliviti aldim ama o yeterli degilmis imuneks şurup da 120lira her yerde site de ayni

aslihan_e

Imumer şurup İmuneks'in muadili, içerik olarak aynı sayılırlar. Trn d yl 'da da 40 lira.