Kedi Sinekliği Memnun Kalan Var Mı

dudukiz

kedi sinekliği yaptırmak istiyorum memnun kaldığınız var mı yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bir kaç türlü sineklik var da sizin konunuza denk geldim cam balkon penceresini açamamaktan şikayet etmişsiniz :)

Siz heralde cam balkon için istiyorsunuz

Etrafımda ki çoğu evcil hayvan besleyenler cam balkonlarina yaptirdi çok da memnun kaldılar farklı böyle desenli gibi heralde yeni cikanlardan mi nasıl öyle birşeyler görüyorum da ayrı bir hava katıyor balkona :)
Bir kaç fiyat almıştım da biraz fazla gelmişti bana şimdi kış da geliyor balkonla çok işimiz olmayacağı için seneye düşüne bilirim.

Evimin tüm camlarında sineklik var biz bile zor açıyoruz kilitli ama ben ekstradan daha sağlam olsun ne olur ne olmaz diye ip bağlayıp dolap kapaklarına ve kaliofer peteklerine ipi gerdirerek bağladım çok da memnunum.