Acilin Acili Bana Bı Yardım Eder Mısınız?

Ikı aylık dişi brıtısh yavru kedım var 4 kardesı daha var hepsı kuma yapmayı ogrendı ama bır tanesı evın her yerıne ısıyo sılıyorum temızlıyorum ama hep kıyı koselerden dıskılarını buluyorum işedıgı yerlerı peceteyle sılıp koklattım kumuna surdum ona ozel kutu yaptım ama yok hala her yere işiyo ıllallah ettım artık ev cıs kaka kokusuyla dolu napıcam ben

2 CEVAP

cemile_11

Merhaba, ciş ve kaka yaptığı yerleri temizledikten sonra suyla karıştırılmış suyla sirke ile silmenizi tavsiye ederim. Dışkı kokusu aldığı yerlere yeniden pislemeye meyilli oluyorlar. yapabileceği yerleri de sirkeli su ile silmek veya püskürtmek etkili olabilir.

Suraemir

Full sirkeyle silin bence keskin kokusu bastırır en azından ayreten başka bir problemi hastalığı olabilir