Arkadaşlar Merhaba. Benim British Erkek Bebeğim Sürekli Bir Yerlere İşiyor

ssclkk

1 yaşına yeni girdi. Acaba çiftleşmek için mi böyle yoksa psikolojik bir sorunu olabilir mi? Çünkü ilk defa kedi bakıyorum. Çok da bir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

Emirckr

Evet kızgınlığa girmiş olabilir.
Bölgesini işaretliyor,dişilere haber vermek istiyor.
Ancak kısırlaştırarak bu sorunu çözebilirsiniz aksi takdirde erkeklerin kızgınlığının geçmesi uzun sürüyor ayrıca çokta çabuk tetikleniyor.

aslihan_e

Kısırlaştırılmazsa sürekli işemeye devam edecektir. İyice kalıcı hale gelmeden önleminizi alın yoksa kısırlaşsa bile devam ettirebilir.

Palyaco

Kızgınlıkla o yüzden işiyor heryere tek çare kisirlastirmak