Kisir Yetiskin Erkek Kedim İçin Mama Seçimi Siz Olaysdiniz Hangisini Seçerdiniz

salihaondag8

Arkadaşlar benim kısır yetiskib erkek kedim var viliyorsunuz saten ve okuyup çalışmıyorum ailem bana yardımcı oluyor harcliklarimlakedime mama alıyorum ve bzaen günlük işlere gidip kedimin ihtiyavlarini alıyorum öyle olunca çok bütçe ayiramiyorum bende orta segment güzel içerikli ve kaliyeli mamalar almaya calsiuyorum en azından düşük segmentlerxen almamamya calsiuyorum bu iki markayı gördüm fiyatları bütçemi asmiyor ve kedimde tavuklu mamalar seviyor bu iki markayı kullanıp memenun kalan yada kalmayan varmı yada bu mama hakkında neler düşünüyorsunuz bu iki markadan hangisini seçerdiniz benim gibi olsaydınız hani tercih edilebilir bir mamalarimi yani kedimde herahngi bir sıkıntı yaratirmi yada severmi diye düşünüyorum ondan sizlere sormak istedim yorumlariniz bekliyordum kullanlar daha çok yorum yapsın ama kullanmayanlara fikirleri olan varsa söyleyebilirsiniz şimdiden teşekkürler şuana kadar arkadaşlar mystic somonlu reflev tavuklu purina one sığır etli ve lavital kuzu etli kullandim bunlardan sonra değişiklik yapcak olsam bu iki markadan hamgisi olmalı sizce

6 CEVAP

salihaondag8

İçerikleri ve fiyatı ayni nerdeyse gibi arkadaşlar ondan emin olamadım hani çok kaliteli içeriği yok ama üst segment mamalar alamiyorum

KimJeongguk

Prochoice iyidir ama Pronature markasını bilmiyorum.

salihaondag8

Anladım yani siz prochoice markasını alırdınız ve seçip tavsiye edersiniz öylemi diger markayla kıyaslayınca cevabınız için sağolun ozaman

ozge1985

Prochoice düşük segment bir mama. Asla tavsiye etmiyorum içerik olarak kötü. İçeriği daha güzel mamalar mevcut. Bütçesel olarak durumunuzu bilmiyorum oyuzden tavsiye marka veremiyorum

salihaondag8

Yani bütçem sadece 100 lira ve en fazla 150 liralık markalara yetiyor orta segment mamalar alabiliyorum yani anlayacaginiz önereceğiniz marka varmı

salihaondag8

Yani bu tarz mamalar gibi mamalar olarak bütçem sadece bunlara yetiyor okumuyorum çalışmıyorum ailemin verdiğin harçlıklarımla kedime bakiyorum arada öyle olursa bazenleri günlük işler var oralarda çalışıyorum öyle olunca çok üst segment mamalara param olmuyor ce alamıyorum yetisemiyorum o tarz mamalara bende çok isterim kedime dediginiz kaliteli mamalar allak ama elden gelen bu o yüzden hani orta sehment güzel içerikli kailteli kısır yetişkin erkek kedim için önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz dediğim fiyat aralığında tabi çok alt segmentlerden saten almıyorum yani orta segment aliyorim