Bütün Mama Kusması

Utopia

Kedim bu hafta 1 gün arayla bu şekilde mama kustu. Başına gelen var mı ? Ne olabilir bunun sebebi

3 CEVAP

dilanbulent

Bu bizde de oldu birkaç defa. Veterinerime danıştığımda hızlı yediğinden dolayı olduğunu söylemişti. Ben de bir süre aynı benden önce yazan arkadaşın yaptığı gibi yaş mama takviyesi yapmıştım. Normalde de zaten haftada 1 paket yaş mama veriyorum ama bu olay olduğunda biraz daha fazla vermiştim tabii.

GzdeAkbuz

Happy Cat'in Voralpenrind mamasından sonra Proplan'a geçince taneleri kolay gelmeye başlamıştı Happycat'in fındık büyüklüğünde falandı taneleri küçük taneliyi çiğnemeden yutuyormuş hep kustu sizinki gibi ben tek tek önüne koyup çiğnemesini sağlamıştım kaptan yediğinde çiğnemiyordu bir bezin üstüne birer birer koyarak yavaş yemesini sağladım az yiyordu sıkıldığı için zaten öyle öyle düzeldi vakit ayırırsanız zor bir süreç değil pek

byzkz2763

Merhaba bende de olmuştu ama sadece kuru mama vermeyi bıraktım genelde hızla yediklerinde oluyor. Bu olduğunda sabah yaş mama gün içinde de kuru mamasını yedi normale döndü. Sonrasında 1 hafta aralıklarla verdim yaş mamasını. Daha sonra yaşamadım. Ama tabi izleyin bunu sürekli yaparsa kesinlikle veteriner hekime başvurun