Erkek Kedimi Kisirlastirdim Ne Zaman Uyanması Lazım

Kedikaram

Merhaba. Bugün öğlen 14.30 gibi erkek kedim kısırlaştırıldı. Ben de 17.30 gibi kediyi aldım. Yolda giderken bir kere kustu. Eve geldiğimde bi 20dk kadar yattı kabında sonra hep yattığı yatağına doğru düşe kalka gitti. Şimdi eve geleli 3 saat oldu hâlâ kıpırdamadan yatıyor. Endişelenmeli miyim

8 CEVAP

salihaondag8

Yani uyanmadiysa o kadar saat endiselenevilirsiniz takip edin eğer uyumaya devam ederse en yakın kliniğe gidip gösterin bence sonra sıkıntı olmasın baştan tedbir alın vebce benim kedimi kisirlastirali bir sene olfu eve geldiğinde sapasaglamadi hiç biyle bır durum olmadi sadece yemek yemezler operasyondan dolayı ama uyku konusu sıkıntı olabilir yani benim kedimde de iztahszilik vardı ilk gün durgu. Ve yemek yemedi bir kaç güne toprlanfi yani operasyondan dolayı ve klinik sevmediği için öyle olmuştu virfd stres oldu tabi ama sizin durum sıkıntı gibi gani bir gosterin eğer yatmaya devam ederse uzun sire gidin hemen hatta şimdi bir iki saate uynamazsa

Kedikaram

Bunu yazar yazmaz kalktı mama kabına gitti biraz dolandı şimdi yine hafiften uyuklar gibi
Yavaş yavaş kendine geliyor sanırım. Ben veterinere o zaman teslim ettim ama biraz daha geç işlemi yapmış olabilirler

salihaondag8

Olabilir işlem vücuduna zor gelmiş ve dokanmis olabilir ilaçlar bünyesi hassas olabilir yani benim kedimde herhangi vir sıkıntı olmadı ama her kedi aynı olcak değil o yüzden eğer bir sikintisi yoksa goturmebize gerek yok ozaman yine siz takip edin duruma göre goturursjnuz koty olursa saten iyi olduysa bende sevindim valla inşallah bir sikinit olmaz ilk gün normal yani ameliyat ve sters olmuş olabilir kliniğe gitti o yüzden birde kolay vir ameliyat değil bunyesi kabul etmedi demekki ama siz takipte kalın çok kötü bir furim olyrss erkenden kliniğe gidip muayene edin yinede sonra üzülürsünüz yani

salihaondag8

Herzaman takipten olmakta ve durumunu takip etmekte fayda var bir iki gün eğer sıkıntı yoksa tamamdır sagen siz yinede çok kafanıza takmayın ilk gunler olur o kader kolay şey yaşamadı🤗

Kedikaram

Evet rahatca gozlemleyebilmek için okula bile gitmeyeceğim. Bir sorun görürsem hemen veterinere götüreceğim inşallah. Teşekkür ederim cevaplarınız için

salihaondag8

Rica ederim ne demek siz bencede bugublerde iyi gözlemleyin eğer sıkıntı yaşarsanız hemen veterinere götürürüm bir an önce cakit kaybetmeden kendinizle sağlıklı mutla yaşamlar inşallah bir sıkıntı olmaz da goturmebize gerek kalmaz 🤗

KimJeongguk

Bizimkide bütün gün yatmıştı sabah 10 gibi girdi ameliyata 12 gibi teslim aldık akşama doğru daha iyiydi ayağa kalkıp kendisi yemek yemeye başlamıştı hala biraz salak gibiydi ama dahada iyiydi. Sabah kalktığımızdada gayet normaldi eski haline dönmüştü.

Kedikaram

Evet gece yine sersem gibiydi ama sabaha hiçbir şeyi kalmamış eski haline dönmüştü çok şükür ♥️