Kedim Tüy Döküyor

yumushyumak

Benim 4 aylık erkek scottish fold kedim var. Bu aralar çok tüy dökmeye başladı. Her gün düzenli de tarıyorum ama pek azalma yok. Mama olarakta proplan kullanıyoruz. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

Nrynrynry

Omega3 vermenizi tavsiye ederim, ben kullanmaya başlayalı tüy dökümü ciddi anlamda azaldı. Proplan mamanı içeriğini hiç beğenmiyorum. İçeriğinde Pirinç, Mısır Gluten Unu,Mısır, Buğday Gluten Unu var.

Snzlc

yavruluk tüylerini döküyor olabilir

yumushyumak

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki hangi mamayı tavsiye edersiniz?