Yavru Kedim Bana Saldırıyor,Uyutmuyor

romeonuz

Yavru kedim var ve bana saldırıyor,uyutmuyor. Uyuduğu zaman çok sakin heralde oyun sanıyor ama tırmalıyor beni yüzümü tırmalamaya çalışıyor

6 CEVAP

aleyn

oyun oynamak istiyor, zarar vermek için yapmıyor aslında.. birkaç ay sonra geçecektir. 15-20 dk kadar oynatıp yorun günde birkaç kez.

eltarcin

(Kaç aylık olduğunu bilmiyorum ama) Daha küçük. Oynayarak öğrenecek, keşfedecek. Enerjisine sevinmelisiniz. Tam aksine tembel olsaydı sorun olurdu.

eltarcin

Tam ısırıp yemelik oynamalık zamanları :) Büyüyünce o hareketli hallerini özleyeceksiniz. Bol bol oynayın enerjisini atsın :)

romeonuz

Evet anlıyorum ama yorulmak bilmiyor ya çok hareketli:)

romeonuz

3 aylık :)

Elfffff

Biz ilkel yöntemlerle bir kedi oltası yapmıştık onunla oynayınca enerjisini atıyordu sonra da mışıl mışıl uyuyordu:)