Dişi Kedi Kısırlaştırma Ücreti

senaau

Istanbulda şuan güncel dişi kedi kısırlaştırma ücretlerini bilen varmı?

8 CEVAP

lilypoaca

Ben ağustos ayında 2.000 tl ye yaptırdım. Fiyatlar değişiyor, bir çok veteriner klinik hastane ile görüştüm en yüksek 3.000 dediler, korona testide dahil. En önemlisi güveneceğiniz bir yer olmalı ben kızımı çok emin ellere güvenle bıraktım ve süreci çok başarılı ve rahat şekilde atlattık.

lilypoaca

@senaau ben Kartal da oturuyorum, ücretten ziyade kızımı güveneceğim sevgi dolu ellere bırakmak için günde kaç veterinerle konuştum, kaç hastane klinik dolaştım anlatamam ( tabi tipik bir terazi titizliği var ben de ) buradan klinik adı yazmak doğrumu bilmiyorum ama Kartal da evime yakın bir gece kaldı, boyunluk takılmadı, gizli dikişi vardı kızımın o da 4 gün sonra düştü, nasıl geçecek diye panik olduğum o dönem bizim için çok rahat geçti. Eğer o bölgeye yakınsanız özelden size mesaj atabilirim.

Nerede yaptırdınız bende veteriner arayışı içindeyim

Ben haftaya yaptıracağım tüm testler ve bir gece kalma ücretiyle birlikte 1500 dediler

Lindaa1

Ben arnabutköyde yaşıyorım (havalimanına yakın olan) burada bize 1 gece hadtahnede kalma ile birlikte 1400 TL ücret verdiler
Erkek kedide ise 1000 tl

senaau

@lilypoaca bende kendi kedimi güvenilir bir yerde kisirlastirdim ve süreci sorunsuz anlattık bir sokak kedisi kisirlastircam şimdi özelde onun için sordum aslında sürekli zam geliyor ya şuan ortalama fiyatlar ne kadardır diye

kbraa55

Sakaryada 1850 tl dediler kan tahlili ilaclar yakalik beraber