Karma Aşı Ne Kadar Sizin Oralarda?

Suraemir

Sahiplendiremediğim iki kedi var yaptırmak zorundayım ama bütçem yetişmiyor birde 2 yaşında kızım var onunda çokça gideri oluyor sadece eşim çalışıyor şuanda ben çalışamıyorum ve çok pahalı 250 liraymış

20 CEVAP

320 tl 250 tl olanlar iyimiş yine

ozge1985

İst. Bağcılar Veterinerde 300 tl ama size tavsiyem bulunduğunuz ilçe tarıma yada diğer ilçelerdekine gidin. Ben Bayrampaşa ilçe tarımda karma ve çip+karneyi 70 tl ye yaptırdım. En azından 2 doz için 600 tl vermekten kurtuldum

Superisi814

300 TL Antalya
Bildiğim kadarıyla İlçe Tarımda karma aşı yapılmıyor, kuduz aşısıni yaptıklarını duydum.Hatta burada ilçe Tarımda çip taktirdiklarini belirtenler de oldu.
Bilgilenince paylaşın lütfen.

lilypoaca

250 tl doğrudur.

KimJeongguk

Çorum'da da 250₺. Çoğu yerde böyle. Standart fiyay bu şuan.

Suraemir

Eyvah eyvah

Linahan

İstanbul 300 ₺ bizde

Suraemir

Ay ikisine nasıl yaptıracağım ya felaket

icebluedalin

Kocaeli 300tl kliniğe göre değişiyor 300-400 arasi

worldofcats

ilçe ve tarım müdürlükleri karma aşı yapıyorlar mı ki bunu bilmiyorum sadece kuduz yapıyorlar diye biliyodum

Suraemir

İlçe tarıma gidip soracağım bizimki küçük bir ilçe sanmıyorum ama belkide vardır kısılaştırmalarınıda barınakta yaptırmayı düşünüyorum ikisine bir yetemem ki :(

Cennet29

Gümüşhane tek doz 350 tl rekor bizim burda sanırım........ Bende şehir dışına gidip daha uyguna yaptırıyorum

MiyavZade

Bugün 3 aylık kedime ilk aşısı yapıldım NOBIVAC - 320₺. İkincisini 1 gün sonra yaptıracağım toplamda 640₺ olur. 3 hafta öncesinde de:
-İç/Dış parazit açısı;

-biyokimya;
-hemogram;
-korona testlerini yaptırmıştım.

Karma veya Lösemi gibi ağır aşılar yapılmadan önce kedinizin bağışıklığı yüksek, İç/Dış paraziti yapılmış olması gerekiyor. Kediyi sokaktan veya barınaktan aldıysanız da aşılardan önce testlerini ihmal etmeyiniz.

MiyavZade

Bugün 3 aylık kedime ilk aşısı yapıldım NOBIVAC - 320₺. İkincisini 1 gün sonra yaptıracağım toplamda 640₺ olur. 3 hafta öncesinde de:
-İç/Dış parazit açısı;

-biyokimya;
-hemogram;
-korona testlerini yaptırmıştım.

Karma veya Lösemi gibi ağır aşılar yapılmadan önce kedinizin bağışıklığı yüksek, İç/Dış paraziti yapılmış olması gerekiyor. Kediyi sokaktan veya barınaktan aldıysanız da aşılardan önce testlerini ihmal etmeyiniz.

MiyavZade

***ikincisi 10 gün sonra yapılacak