Kedi Popo Kan

erdemylcu
erdemylcu

265 Puan

Merhaba kedimin poposuna resimdeki gibi kana benzer bir şey bulaşıyor.Dışkısında bir sorun gözükmüyor fakat poposuna bu bulaşıyor.Sorun nedir anlayamadım.Scottish fold 3 yaşında kedim.


8 CEVAP

aslihan_e
aslihan_e

128607

Acaba kabız mı kediniz

Nrynrynry
Nrynrynry

1178

Lütfen bir veterinere götürün.

erdemylcu
erdemylcu

265

Sonradan okuyan arkadaşlar olabilir burayı cevaplandırayım. Veterinere götürdüm mamamızı değiştirdik proplan kullanıyoruz şuan, mama geçişlerini kademeli yapılmasını önerdi kademeli olmadığı zaman bu kan olayınn sürekli tekrarladığını farkettim. Protein oranı yüksek ve çok iştahlı yediği için bağırsaklarda sorun yaratıyorr olabilir dedi. Probiyotik toz verdi ayrıca bunları kullanınca geçti.

erdemylcu
erdemylcu

265

Merhaba veterinere gittik, properformance mama kullanıyordu.Protein oranı fazla olduğu ve çok iştahlı hızlı hızlı yediği için bağırsaklarda yırtma olabilir vs. dedi. Probiyotik kullanıyoruz şuan mamamızı proplan'a çevirdik.

Kedibeho
Kedibeho

3906

Bazen iç parazitten oluyor

Ahudr
Ahudr

11680

Gecmiş olsun fakat proplanin genelde protein orani 41 properformance ondan daha yüksek degildir diye dusunuyorum ?

erdemylcu
erdemylcu

265

Teşekkürler veteriner önce kendi sattığım mamayı önerdi onu unutmuşum böbrek taşları için önce onu bitirdik sonra proplana geçtik Protein: %36.0 vardı şimdi kısır mama yiyor 41 protein var. Anlamadım açıkçası mama değişince sorun çözüldü belkide ben sahiplendiğimde açık mama yiyordu direkt properformanceyi verdiğim için orada sorun yaşadı ben endişelenip vetoya gittim

Mars28
Mars28

88

Cok fazla kuru mama kabızlığı artırıyor. Balık yağı da arada kullanmanızı tavsiye ederim. Yaş mama da vermek lazım düzenli.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 268 Görüntüleme
  • 8 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 82120 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR