Kedi Popo Kan

erdemylcu

Merhaba kedimin poposuna resimdeki gibi kana benzer bir şey bulaşıyor.Dışkısında bir sorun gözükmüyor fakat poposuna bu bulaşıyor.Sorun nedir anlayamadım.Scottish fold 3 yaşında kedim.

4 CEVAP

aslihan_e

Acaba kabız mı kediniz

Nrynrynry

Lütfen bir veterinere götürün.

erdemylcu

Merhaba veterinere gittik, properformance mama kullanıyordu.Protein oranı fazla olduğu ve çok iştahlı hızlı hızlı yediği için bağırsaklarda yırtma olabilir vs. dedi. Probiyotik kullanıyoruz şuan mamamızı proplan'a çevirdik.

Kedibeho

Bazen iç parazitten oluyor